خدمـــات
خدمات امنیت تجاری   نمایندگان   خدمات امنیتی برای مغازه   امنیت خانگی

 

خدمات امنیت تجاری

خدمات امنیت تجاری ما شامل کلیه شرکت ها از کوچک تا بزرگ می باشد. شامل کنترل بخش های مختلف شرکت در زمینه های امنیتی و نظارتی می باشد . بهترین راه حل ها را برای نیاز شما داریم چه کوچک باشد چه بزرگ.
 

 

نمایندگان

ما اینجاییم تا کسب و کار شما را رونق ببخشیم.نمایندگان ما دسترسی خاصی به  یک سری خدمات استثنایی و یک سری سرویس خاص دارند از جمله تخفیفات گسترده و مشاوره های حرفه ای تجاری و .....

 

 

خدمات امنیتی برای مغازه

هر هفته شما چه مقدار پول از بابت کارمند بد و ناصادق از دست می دهید؟ آیا همیشه برای امنیت باید در مغازه و یا محل کسب خود حضور داشته باشید؟ داشتن یک سیستم مداربسته ای هزینه را به شما بر میگرداند و این یک سرمایه گذاری برای طولانی مدت شما محسوب می شود برای حفاظت از سود شما و تامین یک مغازه امن
 

 

امنیت خانگی

پیشنهاد ما بر این است از سیستم حفاظتی مداربسته خانگی که برای این موضوع طراحی شده است استفاده کنید تا خانه و خانواده خود را امن نگاه دارید. برای اقشاری که پارکینگ ندارند و مجبورند ماشین خود را بیرون بگذارند،کسانی که امنیت پارکینگ و انباری منازل را خواستارند. ما اماده ایم با بهترین راه حل های امنیتی امنیت شما را فراهم کنیم.
             
خدمات امنیتی دامداری و مرتع   خدمات سازمان های دولتی  
 
   

 

خدمات امنیتی دامداری و مرتع

ما خدمات امنیتی متناسب با مراکز دامداری و مراتع را به شما پیشنهاد می دهیم که شامل محافظت ساختمان ها، تجهیزات ،نظارت بر احشام، منابع آب و برقراری امنیت دروازه ها و پارکینگ ها است.

 

 

خدمات سازمان های دولتی

این دسته از خدمات ما شامل ارگان های دولتی میباشد که نیازمند سیستم کاملا قوی و پایدار میباشند و کلیه خدمات در این سطح مطابق قوانین و نیازها و ساختارهای دولتی می باشد.