درباره ی ما

درباره ی ما

درباره ما

مدیرعامل

نمادگستران در سال 1390 توسط جمعی از فارغ التحصیلان رشته های فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف گسترش زیرساخت های مرتبط با سیستم های رایانه ای و شبکه های کامپیوتری تاسیس شد. این مجموعه با تمرکز بر مشاوره، طراحی و اجرای زیرساخت های پردازشی و ارتباطاتی در سازمان های دولتی و خصوصی به فعالیت خود ادامه داد. در سال 1390 این شرکت با معرفی برند ایرانی دوربین مداربسته ELM بر وسعت فعالیت خود افزود. برند ELM با تلفیق نیاز و سلیقه ایرانی و با بهره گیری از فناوری های کشورهای چین ، ژاپن و کره توانست خیلی زود جایگاه خود در صنعت سیستم های نظارتی و حفاظتی را بیابد. همکاری با بیش از 3000 مشتری شرکتی و صدها مشتری خانگی از جمله دستاورد های برند ELM در طول چند سال فعالیت خود می باشد.


تولید ملی

تولید ملی در هر کشوری به عنوان چرخ محرک اقتصاد و عاملی برای خودکفایی و استقلال ملت هاست. مجموعه نمادگستران نارون از سال 1394 تاکنون با ظرفیت محدودی اقدام به تولید محصولات در داخل کشور می نمود. در سال 1398، با نظر به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، بر آن شدیم که با توسعه تولید ملی و تمرکز بر این امر مهم، گامی بلند در راستای استقلال و ثبات اقتصاد کشور برداریم.در این راستا، هیئت مدیره شرکت نمادگستران نارون تصمیم گرفت با توقف واردات محصولات تمام شده و تمرکز بر واردات قطعات ضروری، هزینه نیروی کار در بخش های طراحی، سرهمبندی، بسته بندی و... صرف آموزش و به کارگیری نیروی کار داخلی نماید.

این شرکت که در گذشته با همکاری شرکای چینی خط تولید خود در آن کشور را توسعه داده بود، تصمیم گرفته است که از سال جاری، با انتقال تکنولوژی و امکانات به داخل کشور، بر رونق تولید ملی بیافزاید. اخذ گواهی نامه های لازم به همراه مجوز رسمی اتحادیه از دیگر اقدامات در این زمینه بوده است.

شرکت نمادگستران نارون، دارای ده سال سابقه فعال در زمینه طراحی، تولید و توزیع سیستم های امنیتی و نظارت تصویری در ایران، با افتخار اعلام می دارد که از سال 1398 به طور کامل تولید محصولات خود را در داخل کشور انجام خواهد داد. این امر علاوه بر کاهش وابستگی به کشورهای خارجی، باعث افزایش کارآفرینی و جذب نیروهای شایسته و علاقه مند و هم چنین زمینه سازی برای اشتغال جوانان را فراهم خواهد آورد.

حضور فعال نمادگستران نارون در نمیشگاههای داخلی و خارجی

about us2

شرکت نماد گستران نارون در راستای پیشبرد اهداف بلند مدت و آشنایی بیشتر همکاران و مصرف کنندگان با تکنولوژی ها و محصولات امنیتی این شرکت در نمایشگاه های معتبر سیستم های حفاظتی، امنیتی بین المللی و داخلی فعالیت های مفیدی را به عمل آورده است. نمایشگاه بین المللی تجهیزات امنیتی CPSE چین، نمایشگاه بین المللی Intersec دبی، نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی،امنیتی و ایمنی ایپاس تهران، نمایشگاه ایران SSE و نمایشگاه iSS از جمله نمایشگاه های فعال در این زمینه بوده است.

Aboutus2


مشتریان ما

مشتریان ما