نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته

Smart meye

اپلیکیشن مدیریت تصاویر ضبط کننده ها بر روی موبایل

اپلیکیشن اختصاصی انتقال تصویر بر روی موبایل دستگاه های مدیریت ضبط تصاویرELM که با محیطی ساده، زیبا و بسیار کاربردی، برای سیستم عامل های iOS و اندروید قابل استفاده است.


نرم افزار مدیریت تصاویر ضبط کننده ها بر روی کامپیوتر

نرم افزار CMS برای مدیریت دستگاه های ضبط تصاویر (DVR & NVR) برند ELM بر روی کامپیوتر استفاده می شود. شما می توانید تصاویر دوربین های مدار بسته خود را در دستگاه های مدیریت ضبط تصاویری که در محل های مختلف هستند به صورت یکجا در نرم افزار قدرتمند CMS مشاهده و مدیریت کنید.


mcms
msms
نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین ها بر روی کامپیوتر

نرم افزار mCMS می تواند دوربین های تحت شبکه برند ELM را در ویندوز کامپیوتر مدیریت کند. از امکانات کاربردی این نرم افزار پیدا کردن IP دوربین های تحت شبکه ELM هست، حتی اگر رنج آی پی دوربین با رنج آی پی کامپیوتر یکی نباشد به کمک این نرم افزار می توانید IP دوربین را به راحتی پیدا کنید.


v380
       
v30
اپلیکیشن مدیریت تصاویر دوربین های سری بیسیم بر روی موبایل

اپلیکیشن V380 برای دوربین های سری بیسیم ELM مدل های 550 و 650 برای سیستم عامل های iOS و اندروید استفاده می شود.

       

ipscanner

دانلود نرم افزارهای کاربردی برای دوربین مداربسته

Advanced IP Scanner

برای جستجو کردن تعداد، شناسه و نام دستگاه های موجود در شبکه داخلی، از این نرم افزار کاربردی می تونید استفاده کنید.


anydesk

Any desk

نرم افزار کامپیوتر AnyDesk برای استفاده ریموت بین کامپیوتر کاربر و کامپیوتر پشتیبانی استفاده می شود تا پشتیبان بتواند عملیاتی که کاربر قادر به انجام آن نیست را روی کامپیوتر کاربر انجام دهد. این سیستم از راه ارتباطی کدگذاری شده RSA-2048 bit که امنیت بالایی هم دارد بر روی بستر اینترنت برای ارتباط بین دو کامپیوتر استفاده می کند.