تماس با ما :02152857
نمادگستران نارون

قابل توجه مشتریان

در کمتر از 10 دقیق آموزش ببینید.

مشاوره بگیرید و با محصولات آشنا شوید.

از مر احل نصب و نحوه آن اطلاع بیابید

اگر همکار هستید

در کمتر از 10 دقیقه آموزش ببینید.

با محصولات ما آشنا شوید. از نحوه اعطای نمایندگی مطلع شوید.

در کانال ما عضو شوید و دائم از اخبار و محصولات جدید ما مطلع گردید.

دوربین مداربسته : مشاوره خرید، فروش لوازم، نصب و اجرا، اعطای نمایندگی

1-انواع دوربین مداربسته:

2-انواع دستگاه برای ضبط تصاویر ویدیویی

راهنمای خرید دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته

گارانتی محصولات ELM دو سال یا 24 ماه می باشد.

از شرایط گارانتی محصولات ELM باخبر شوید

همکاران عزیز و گرامی

از همکاران با سابقه و با تجربه دعوت به عمل می آوریم تا در برنامه اعطای نمایندگی ما شرکت به عمل آورند.

نمونه تصاویر دوربین مداربسته ما را دیده اید؟

شما می توانید به صورت رایگان در هر لحظه از شبانه روز با شماره 09120499388 تماس برقرار وبا کارشناسان ما ارتباط گرفته و از راه حل های جدید امنیتی اطلاع پیدا کنید.

دوربین مداربسته ارزان چه فرقی با دوربین مداربسته خوب میکند؟

در اینجا میخواهیم بگوییم که دوربین مدار بسته ارزان قیمت چیست و چرا ارزان قیمت می باشد.

یک دوربین مداربسته از اجزای :

  • 1-برد تصویر دوربین مداربسته
  • 2-کیس دوربین مداربسته
  • 3- لنز دوربین مداربسته
  • 4- فیلتر مادون قرمز دوربین مداربسته
  • 5- دید در شب دوربین مداربسته
  • 6- کابل دوربین مدار بسته

در ساده ترین حالت تشکیل شده است و به نوعی می توان با این موارد که اصلی ترین اجزا و قطعات تشکیل دهنده ی دوربین مدار بسته می باشند یک دوربین شکل می گیرد. دراینجا به بعضی از دلایل ارزونی می پردازیم.

مهمترین و اصلی ترین بخش یک دوربین مدار بسته می باشد و مهمترین عامل در تامین قیمت یک دوربین مدار بسته است. بهترین شکل تولیدکننده شرکت سونی می باشد، تمامی بردهای تولید شده این شرکت این تضمین را به ما می دهد که تصاویر دوربین هایمان در طول مدت افت پیدا نکند. به همین لحاظ محصولات تولیدی این شرکت از قیمت بالاتری برخوردار هستند. حال بپردازیم به محصولات متفرقه این حوضه جالب است بدانید: خیلی شرکت ها دوربین های مداربسته ارزان قیمت تولید می کنند. ولی خب روی ماندگاری کیفیت و تکنیک رنگ واقعی نمی توان تضمین کرد. چرا که بعداز مدتی استفاده بی کیفیت شده و یاحتی به حالت دانه دانه های درشت در می آید و بعد از یکی دوسال غیر قابل استفاده شده و کلا دوربین را باید انداخت دور.اگر بخواهیم از تجربه خودمان برایتان بگوییم: چندین سال پیش به اصرار مشتریانمان یک مدل دوربین ارزان قیمت وارد بازار کردیم که خداروشکر همه آنها خراب شد و مجبورشدیم بعد از چند وقت تمامی دوربین ها را برای مشتریان تعویض کنیم و این خود باعث ضرر ما گردید و جالب است که دوربین های سونی ما از 8سال پیش هنوز مثل روز اول کار میکند و این خب برای مشتریان رضایت بخش می باشد.

به ظاهر برای خیلی ها ظاهر و نوع بدنه دوربین مهم نیست ولی باید بگویم، بدنه فلزی دوربین خیلی بهتر از بدنه ی پلاستیکی وآلیاژ های دیگر آن است و بدنه ی پلاستیکی که درمعرض آفتاب باشد ابتدا رنگ عوض می کند و سپس بعد از مدتی شکنندگی آن بیشتر می شود. نکته دیگر آن است که هرچه کیفیت بدنه دوربین بیشترباشد عمر و دوام و پایداری آن حتی درشرایط به آب و هوایی بیشترمی باشد. مبحث استاندارد ضدآب و گرد وغبار که داخل دوربین بر روی لنز بشیند، حتما باید بدانید که اگر دوربین مدار بسته شما از کیفیت کافی برخوردار نباشد با کمی گرد و غبار که داخل دوربین بر روی لنز بنشیند برای شما و کیفیت دوربین دردسر درست می شود و باید سرویس کار را خبرکنید تا دوربین را سرویس کند.

نکته: دوربین های بیرونی یا بولت دارای پایه می باشند و اگر کیفیت این پایه ها بالا نباشد بعداز مدتی هرز می گردد و تنظیم دوربین را برای شما دشوار می نماید.

نکته دوم: دوربین های وندال با نیم کره ی شیشه ای پلاستیکی اگر مرغوب و باکیفیت نباشند براحتی بر روی شیشه ی آنها خط می افتد و برای آنها مشکل ایجاد می شود، تاری تصویر و هاله درشب از جمله این مشکلات می باشد.

امروزه شاهد این هستیم که لنزهای زیادی در بازار با کیفیت های زیادی عرضه شده اند، لنز مرغوب مانند عینک مرغوب است و در کیفیت دوربین شما را می تواند بالاتر و یا حتی پایین تر بیاورد. متاسفانه دوربین های ارزان قیمت همگی از لنز باجنس پلاستیک استفاده می شود و این درحالی است که دوربین های مرغوب و استاندارد از لنزهای فلزی و شیشه ای استفاده می شود که کیفیت بهتر و وضوح تصویر بالاتری برای ما ایجاد می کند. متاسفانه شاهد این هستیم که یک دوربین خوب و باکیفیت به خاطر لنز ارزان قیمت بی کیفیت و سطح پایین می شود.

یک عنصر کوچک یک دوربین مدار بسته محسوب می شود و با انتخاب نا مناسب و نامرغوب تولید کننده می تواند بعد از مدت کوتاهی از کار بیفتد و باعث می شود تصاویر دوربین های شما صورتی گردد و برای رفع این مشکل نیاز به دردسر و بازکردن و تغییر و بستن دوربین خواهید داشت.

دید درشب ارزان و مرغوب قدرت کمتری نسبت به دید درشب مرغوب دارد. این بدان معناست که درشب تصویر ضعیف تری برای شما خواهد داشت و اینکه دید درشبهای ارزان قیمت استاندارد نبوده و همه جا را یکسان درشب روشن نمی کنند.

شاید بنظر شما کابل با کابل فرق نکند و ارزان و گران نداشته باشد ولی در اینجا می خواهم چند علل گرانی و ارزانی کابل های دوربین مدار بسته را شرح می دهم. کابل ارزان بعد از کمی خم و راست کردن داخل داکت یا جعبه تقسیم نویز و قعطی تصویر را به همراه دارد و ممکن است در اثر تکان خیلی ریز قطع شود کابل های ارزان قیمت عمدتا طول کمتری نسبت به کابل های گران دارند و شاید در هنگام کابل کشی برای شما مشکل ساز شود و کوتاه بیایید...

یک ضرب المثل قدیمی می گوید: که ما انقد پولدار نیستیم که جنس ارزان بخریم چرا که جنس ارزان بی دلیل ارزان نیست، در کشور چین چیزی تحت عنوان تخفیف وجود ندارد اگر شما با قیمت کالایی مشکل داشته باشید و در خواست تخفیف کنید به شما کالایی ارزان تر و بی کیفیت تر که شبیه همون کالایی است که انتخاب کردید رو می دهند. سود در ارزان خریدن نیست در طولانی استفاده کردن و بهروری 100% می باشد.

دوربین مداربسته wdr

حتما اگر محیط شما دارای نور نامناسب است این را بدانید که دوربین ممکن است یک سری چهره ها و تصاویر را تاریک ببیند . برای جلوگیری از این موضوع حتما از دوربین های مجهز به تکنولوژی WDR استفاده کنید.

خرید آنلاین سیستم امنیتی دوربین های مداربسته ELM

درباره ی ما و شرکت ما چه میدانید؟

تالار گفتمان امنیت

سوالی در زمینه دوربین مداربسته و یا سیستم های امنیتی دیگر دارید؟

دنبال نرم افزار خاص دوربین مداربسته که کمیاب هست میگردید؟

تالار گفتمان امنیت پاسخ سوالات شما