دوربین مداربسته ایذه


نام شرکت :

شرکت پایدار شبکه ایذه

دوربین مداربسته ایذه

دوربین مداربسته ایذه

دوربین مداربسته
درباره ما

شرکت حفاظتی حبیبی واقع در ایذه دراستان خوزستان از سال 1391 فعالیت رسمی خود در زمینه نصب دوربین مداربسته نصب اعلام حریق و شبکه در شهرستان ایذه آغاز نمود . با بهره گیری از دانش شبکه توانست پروژه های خوب دولتی و خصوصی زیادی را با موفقیت انجام دهد و به یکی از قابل اعتماد ترین مجموعه در شهر و منطقه خود شهرت گرفت . صد ها پروژه موفق در کارنامه این مجموعه نیز هست


دوربین مداربسته
برخی از پروژه های انجام شده

پروژه هایی از قبیل نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته بیمارستان شهدای اسذه ، بیمارستان دهدز ، شبکه بهداشت و درمان ، پانسیون پزشکان ، سیستم نظارتی و دوربین مداربسته دانشگاه جندی شاپور اهواز ، انجام پروژه های نظارتی دوربین مداربسته پارکینگ ها ، نصب دوربین مداربسته هتل ماه شهر ایذه .


دوربین مداربسته
نمونه تصاویر ضبط شده


دوربین مداربسته
ارتباط با ما

آدرس: ایذه

تلفن تماس:


دوربین مداربسته
درباره ایذه

ایذه، از شهرهای استان خوزستان است که به عنوان پایتخت بختیاری شناخته می شود. ایذه، شهری است که بخش بزرگی از تاریخ ایران را در خود نهفته دارد. وجود سنگ نبشته های دوره عیلام در این شهر نشان دهنده باستانی بودن شهر است. ایذه از لحاظ آب و هوا منطقه ای گرمسیری محسوب می شود، به همین دلیل معمولا به عنوان مرکز نشین و پایتخت زمستانی بختیاری ها انتخاب می شد و یکی از مراکز زمستانی عشایر بود. این شهرستان از شمال به استان چهارمحال و بختیاری و از شمال غرب به شهرستان مسجد سلیمان محدود است. ایذه در میانه کوهستان با آب و هوائی معتدل و طبیعتی سرسبز واقع است و استعداد فراوانی برای کشاورزی دارد. شغل اصلی مردمان شهرستان ایذه كشاورزی و دامداری است.