دوربین مداربسته کلاچای ، رودسر و رحیم آباد


نام شرکت :

شرکت صنعتی حفاظتی شریف

دوربین مداربسته کلاچای

دوربین مداربسته کلاچای

دوربین مداربسته کلاچای
درباره ما

شرکت حفاظتی شریف واقع در کلاچای در شهرستان رودسر و رحیم آباد از سال 1384 به صورت رسمی وارد عرصه سیستم های حفاظتی شده . انجام پروژه های دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن دستور کار خود قرار داد . همزمان با رشد مجموعه اعلام و اطفا حریق نیز جزوی از فعالیت های تخصصی مجموعه گردید . این مجموعه به مدیریت مهندس شریف زاده در سال 1393 موفق به اخذ نمایندگی محصولات نظارت تصویری ELM گردید و تا به امروز موفق به انجام صد ها پروژه موفق امنیتی نظارتی گردید ..


دوربین مداربسته
برخی از پروژه های انجام شده

پروژه هایی از قبیل دوربین های مداربسته شهرک اسب سفید ، نظارت پیرامونی و دوربین مداربسته کارخانه چای تویسرکانی ، کارخانه چایی ماندگار ، دوربین های مداربسته بوقلمون داری تینا ( بزرگترین بوقلمون داری خاور میانه ) ، دوربین های مداربسته کاخانه چای باز نشین وشهرک صدف ، نصب و راه اندازی انواع پروژه های کوچک مغازه ، حفاظت پیرامونی پارکینگ ها ، ویلا و ...


دوربین مداربسته
نمونه تصاویر ضبط شده


دوربین مداربسته
ارتباط با ما

آدرس: کلاچای - نوده - نبش خیابان دریا - صنعتی حفاظتی شریف

تلفن تماس: 01342771614

جناب آقای مهندس محسن شریفزاده


دوربین مداربسته
درباره کلاچای

کِلاچای یکی از شهرهای استان گیلان در شمال ایران است. این شهر در بخش کلاچای شهرستان رودسر قرار دارد. کلاچای یکی از شرقی ترین شهرهای استان گیلان است. شهر کلاچای از شمال به دریای خزر، از شرق به چابکسر، از جنوب به ارتفاعات جنگل های البرز کوه و رحیم آباد و از غرب به رودسر محدود است. برنج، چای، مرکبات، کیوی، انواع ماهی های استخوانی خزر از محصولات این شهر و باغات مرکبات و مزارع برنج و سواحل بکر از چشم اندازهای زیبای این شهر است.