دوربین مداربسته سیرجان


نام شرکت :

سیرجان

دوربین مداربسته سیرجان
دوربین مداربسته سیرجان

دوربین مداربسته سیرجان
درباره ما

از سال 1398 واقع در شهرستان سیرجان در زمینه نصب دوربین مدابسته ، فروش دزدگیر اماکن ، نصب و راه اندازی اعلام و اطفا حریق به صورت حرفه ای مشغول بکار بوده اند. این مجموعه با سالها تجربه و انجام بیش از 100 پروژه بزرگ و کوچک در سطح شهرستان سیرجان و حتی استان توانسته اعتبار خاص و قابل توجهی را کسب نماید.


دوربین مداربسته سیرجان
برخی از پروژه های انجام شده

پروژه بزرگ سنگ شکن - مدرسه ایثار - مجتمع رفاهی فرهنگیان سیرجان و انواع پروژه های دیگر در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در دامداری ، مغازه ، دهیاری ها ، باغ سبز و طلافروشی های سیرجان


دوربین مداربسته سیرجان
نمونه تصاویر ضبط شده


دوربین مداربسته سیرجان
ارتباط با ما

آدرس: کرمان سیرجان

تلفن تماس:


درباره سیرجان

سیرجان شهری در جنوب غربی استان کرمان و مرکز شهرستان سیرجان است. .به لحاظ تاریخی سیرجان جاذبه های مهمی را در خود جای داده است. این شهر به دلیل قدمتی که دارد، مجموعه و موزه ای است از ادوار مختلف تاریخ ایران که هنوز در بناهای این شهر انعکاس دارد. معماری سیرجان صاحب یکی از بی نظیرترین نوع بادگیرهای ایرانی به نام بادگیر چپقی است. شهر سیرجان به دو منطقهٔ شهرداری تقسیم شده است. سیرجان یکی از شهرهای صنعتی و اقتصادی کشور به شمار می رود و منطقه ویژه اقتصادی محسوب می شود. بازارهای سیرجان شامل قدیمی ترین بازار به نام بازار کاروانسرای آقا ابراهیم و بازار قدیم و بازارنو می باشد و شامل یک بازار سنتی قهوه قوتو معروف به بازار علافی و تعدادی بازار نوساز است.