why elm
why elm

چرا دوربین های مدار بسته ELM

دوربین مداربسته ELM دارای بیش از 8 سال سابقه در بازار ایران است. این برند از دیرباز تاکنون با تمرکز بر کیفیت بالا و خدمات پس از فروش سریع و با کیفیت، موفق شده هزاران مشتری کوچک و بزرگ در ایران را پوشش دهد. استراتژی اصلی ELM استفاده از قطعات با بهترین کیفیت، کنترل کیفی دقیق و متمایز بودن می باشد.

از زمانی که بازار دوربین مداربسته تحت سلطه دوربین های آنالوگ بود تا امروز که انواع کیفیت های چند مگاپیکسلی وجود دارد، ELM به استفاده از سنسورهای تصویر سونی در تمام محصولات خود تاکید داشت. استفاده از سنسور تصویر سونی باعث شده است که پایداری و عمر این محصولات به شکل چشمگیری بالا باشد.

خیلی از مشتریان قدیم elm میگویند که دوربین های آنالوگ قدیمی آنها هنوز مثل ساعت کار میکند و با وجود قدیمی بودن آنها هنوز از آنها راضی هستند .

دوربین مداربسته ELM دارای ویژگی های مهمی است که آن را به یکی از بهترین برندهای بازار تبدیل کرده است. این ویژگی ها به شرح زیر است:

1- استفاده از بهترین سنسورهای تصویر: همانطور که اشاره شد سنسور تصویر سونی به عنوان برترین سنسور تصویر صنعت دوربین مداربسته، همواره مورد استفاده ELM بوده است.

2- کیفیت بالای ضبط کننده ها: دستگاه های خاص و منحصر به فرد ELM، با کیفیتی بالاتر و انتقال تصویر پرسرعت با امنیت بالا زبان زد همکاران صنعت سیستم های حفاظتی و امنیتی است.

3- کنترل کیفیت دقیق: کنترل کیفیت محصول از مهم ترین فعالیت ها در فرایند تولید و عرضه می باشد. شرکت ELM با طراحی یک خط کنترل کیفی مستقل، قبل از فروش و عرضه محصولات خود تمامی فاکتورهای الزامی ضامن کیفیت را تست و بررسی می نماید. لذا احتمال بروز مشکل و نقص فنی در محصولات این برند نزدیک به صفر می باشد.

4- خدمات پس از فروش منحصر به فرد: ELM با راه اندازی واحد خدمات و پشتیبانی همواره پاسخ گو نظر بسیاری از مشتریان خود را جلب کرد. راه های ارتباطی متنوع اعم از اینترنتی، تلفنی و تلگرامی باعث شده است مشتریان در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند مشکلات خود در زمینه استفاده از محصولات با کارشناسان فنی شرکت مطرح نمایند.

5- حرکت جلوتر از بازار: برند ELM همواره جلوتر از بازار حرکت کرده است و به عنوان طلایه دار معرفی تکنولوژی های جدید امنیتی و حفاظتی شناخته می شود. این واقعیت به راحتی با بررسی تاریخچه محصولات و تمایز ان با رقبا مشهود می باشد.